הבלוג

של אורי מינץ - שיווק דיגיטלי

גוגל תג מנג'ר

גוגל תג מנג'ר – כלי חשוב ומשמעותי לצורך קידום אתרים

גוגל תג מנג'ר הוא יישום של גוגל המאפשר לנהל בקלות תגים, מקטעי קוד וכל תג ששולח מידע לגוף מסוים. עם יישום זה תוכל לנהל בקלות רבה את האתר או האפליקציה ללא כל עזר במפתח אתרים כאשר נדרש שינוי כלשהו. מדובר על כלי פרסום מאוד אפקטיבי ושימושי אשר מוצע בחינם, כך שכל מה שנותר לך זה פשוט לפתוח חשבון תג מנג'ר ולהשתמש בו.

עם תג מנג'ר תוכל להוסיף מספר בלתי מוגבל של תגים רגילים וכך לנהל בצורה קלה פשוטה כל עדכון, הוספה או מחיקה שאתה צריך לעשות באתרך.

מהו גוגל תג מנג'ר?

גוגל תג מנג'ר הוא כלי פרסום שעוזר לנו במדידת נתונים וניתוחם בקמפיין שאנו מעלים. מדובר על כלי חינמי קל ונוח לתפעול, אשר לא מצריך ידע בשפת התכנות, הכלי מוסיף לערכים שאתה רוצה לבדוק תגים בלתי מוגבלים ולך יש שליטה עליו לאורך כל תהליך השימוש בו. כך שכל מה שאתה צריך זה פשוט להוריד אותו והתחיל להשתמש בו בקמפיין שלך.

למה חשוב להשתמש בגוגל תג מנג'ר?

אם אתה רוצה כלי עבודה יעיל שיעזור לך לעקוב אחרי תוצאות וניתוח הקמפיין שלך, קידום אורגני איכותי, חשוב שתשתמש בגוגל תג מנג'ר. עם כלי פרסום זה, תוכל לעקוב אחר הקמפיין שלך הן באתר והן באפליקציה בסלולר, לשתול תגים בדפים בדפי האתר שאתה רוצה ולעקוב אחריהם, ולראות נתונים און ליין, חתכים של גילאים, יישובים, מגדר ועוד.

כך שאתה מקבל את כל הנתונים און ליין ללא תשלום, כך תוכל לדעת איזה דפים או אזורים באתר שלך מקודמים יותר או פחות. מעבר לזה, אתה יכול לפי הנתונים של שאתה מקבל לדעת אם הקמפיין שלך בדרך הנכונה או לא ואם יש שינויים שאתה רוצה לעשות, אתה תמיד יכול לעשות אותם עם כלי פרסום זה, שזמין לרשותך 24 שעות ביממה.

למה דווקא גוגל תג מנג'ר?

עם גוגל תג מנג'ר אתה יכול לקבל ניתוח מדוייק וזמין של הקמפיין שלך, כלומר אה יכול לצפות בעמוד, ללחוץ על אלמנטים שונים, לשלוח טפסים, לאתר שגיאת ג'אווה סקריפט ועוד. משתנים אלו מאפשרים לך לעקוב אחרי ערכים שונים כמו כתובת הדף הנוכחית שלך, כתובת של קישור שנלחץ כרגע, שגיאות מסוימות, פרטים שונים בטפסים ועוד.

כך שהתגים השונים עושים לך סדר לפי ספריות ממש כמו במחשב האישי שלך. על כל תג ניתן לכתוב הערות שונות, וכן ניתן לשלוט בתכונות מתקדמות, לקבוע איזה תג ייטען ראשון, כך שאם גוגל תג מנג'ר אתה מקבל סדר ושליטה בכל מה שנוגע לקמפיין שאתה עושה ברשתות החברתיות.

מעבר לכך, אתה זה ששולט בלוח הזמנים שלך, וקובע באופן מדויק כל תג ותג מתי הוא ייטען. כך שבסופו של דבר מדובר על כלי פרסום חזק מאוד, נוח לשימוש וקל לשימוש, אשר חוסך לך הרבה כאבי ראש מיותרים וזמן יקר של פיתוח במיוחד אם אתה לא בקיא בשפת תכנות לאינטרנט.

Rate this post

אני מתמחה בקידום אורגני לבעלי עסקים ובעלי מקצוע. הייחודיות שלי היא שאני נותן ללקוח מעטפת שיווקית דיגיטלית מלאה לא רק בקידום אלא בכל תחומי הדיגיטל – בניית אתרים, קידום אורגני וממומן, שיווק ברשתות החברתיות והדרכות דיגיטליות. מוזמנים ליצור קשר

אורי מינץ