ניהול מוניטין

SEO – קידום אורגני

קידום אתרים אורגני, או בראשי תיבות לועזיים – SEO, שפירושם Search Engine Optimization, היא סדרת פעולות המבוצעת במטרה לשפר את מיקום האתר שלך בתוצאות חיפוש הלא ממומנות במנועי החיפוש באינטרנט. הכלים והטכניקות משתכללים ומשתנים בהתאם למדיניות ולאלגוריתמים של מנועי החיפוש. קידום אתרים אורגני מבליט את העסק ויוצר חשיפה רבה לאתר וצמיחה לעסק. 

כיצד עובד קידום אתרים אורגני?

הידעת כי מנוע החיפוש של גוגל הפך לכלי השכיח ביותר בחיפוש אחר מידע באינטרנט. אז באיזה מיקום תרצה שהעסק שלך יהיה בגוגל? 

  • 91% מהגולשים לא עוברים לתוצאות מעבר לדף הראשון בגוגל.
  • 79% מתנועת הגולשים באינטרנט מגיעה מחיפושים בגוגל.
  • 70% מהתנועה שמגיעה מקליקים על תוצאות אורגניות, מתעלמים מהתוצאות הממומנות.
קידום אתרים

ככל שהחיפושים של הלקוחות אחר מידע בגוגל גדלים, כל גם גדלו אפשרויות הפרסום לקהל רלוונטי על מנת להגדיל את חשיפת המותג, להגדיל את מעגל הלקוחות החדשים וליצור מערכת לידים משומנת היטב. מקדמי אתרים משכללים ומשנים את אסטרטגיות הקידום האורגני על פי דרישות השטח, מילות החיפוש הנפוצות, דרישות מנועי החיפוש והאלגוריתם שעל פיו מתקבלות התוצאות.

המטרה של קידום אתרים אורגני בגוגל הוא להטמיע באתר את הפרמטרים המתאימים, על מנת שכמה שיותר גולשים יראו את האתר שלך בראש רשימת התוצאות במנוע החיפוש, כאשר הם מקלידים מילות חיפוש רלוונטיות. כאשר גולש מקבל רשימת תוצאות ארוכה, לרוב הוא ייכנס לאתרים שהופיעו בראש דף התוצאות הראשון. רק בודדים יבדקו את התוצאות בעמודים הבאים, לכן חשוב לך בתור בעל עסק לקבל מיקום טוב ברשימת תוצאות מנועי החיפוש.

קידום אורגני

מה זה קידום אורגני?

המונח קידום אורגני מכוון לכך שאין המדובר בפרסום ממומן. זאת אומרת, אינך משקיע כסף ישירות בפרסום מודעות וכיוצא בזה, אלא מבצע סדרת פעולות שתביא לחשיפה גדולה יותר של העסק בצורה טבעית, אורגנית.

קידום אתרים אורגני עוסק בכל מה שיוביל את האתר שלך למיקומים טובים יותר בתוצאות החיפוש, כך שיותר לקוחות פוטנציאליים ייחשפו לשירות או למוצר שהעסק שלך מספק.

האתר צריך להיות נוח וקל לניווט והתוכן צריך להיות איכותי ורלוונטי, ללא שימוש מוגזם במילות חיפוש וללא חזרה על מונחים שכל מטרתם היא השגת תוצאות חיפוש טובות. בנוסף, יש לעדכן את תוכן האתר על בסיס קבוע בתוכן איכותי.

חשיפה גבוהה יותר = הכנסה גבוהה יותר

בדיוק כך: חשיפה גבוהה יותר משמעה הכנסה גבוהה יותר, בין אם מדובר בלקוח פוטנציאלי שנחשף למוצרים שאתה משווק, בין אם מדובר במפרסמים המשלמים לך על פי צפייה ובין אם מדובר במיזמים ובעסקים שזקוקים לחשיפה רחבה כדי להתממש. היום כבר לא מספיק רק שיהיה אתר, התחרות כיום בכל תחום היא גדולה ותמיד ינסו לקחת לך את המיקום ואת הלקוח, אתר תדמית קטן כבר לא רלוונטי כיום לקבלת חשיפה – אתם חייבים קידום אתרים אורגני בגוגל!

אורי מינץ

קידום אתרים מקצועי מעלה את מיקום האתר בגוגל ומגדיל לך את ההכנסות, אני פועל בתחום שיווק דיגיטלי למעלה מ-5 שנים שבהן לא הפסקתי ללמוד ולהשתכלל. קידום אתרים אצלי יניב לעסק שלך את החשיפה הראויה לו, והדרך לשגשוג תיפתח בפניך. לפרטים נוספים ולקביעת פגישה מוזמנים ליצור איתי קשר:

שיווק דיגיטלי
סגירת תפריט
דילוג לתוכן