רוצים נוכחות דיגיטלית? כזאת שמצליחה?

הגעתם למקום הנכון!

קצת עליי

אורי מינץ בן 35, נשוי לטל ואב לאלמה, בעל 12 שנה ניסיון בתחום השיווק והמכירות, ב 5 שנים האחרונות  פתחתי את העסק בכדי לעזור לבעלי עסקים בתחומים בהם אני מומחה – שיווק דיגיטלי.

לאחר ניהול במספר חברות דיגיטל הגעתי למסקנה בפתיחת עסק לשיווק דיגיטלי שבעל העסק לא יצטרך לקחת מספר פרילנסרים לכל שירות שיעזור לעסק שלו להצליח אלא שכל השיווק הדיגיטלי יהיה תחת אדם אחד מקצועי היודע לתמוך ולספק לו הצלחות בכל תחום ותחום.

אני מספק ללקוחותי את כל מה שהם צריכים בתחום שיווק הדיגיטלי: קידום אתרים אורגני, קידום אתרים ממומן, ניהול מוניטין, כתיבה שיווקית, פרסום בפייסבוק, פרסום באינסטגרם, פרסום ביוטיוב, שיווק ברשתות החברתיות, ניהול קהילות, הדרכות אישיות וליווי לבעלי עסקים קטנים בתחום הפרסום הדיגיטלי.

את הניסיון שלי רכשתי עם השנים תוך כדי למידה מתמדת וניהול במספר חברות את צד הפרסום אשר הקנו לי ידע עצום. בעל תואר במנהל עסקים בבינתחומי הרצליה, בעל תעודה לשיווק דיגיטלי ממכללת האקר יו. ידע אשר עוזר לי לעזור ללקוחות שלי להשיג לקוחות חדשים! כיום אני יכול להעיד כי אני חי ונושם דיגיטל 24/7. 

בחברה שלי הלקוח נמצא במרכז – אנו רק סובבים סביבו במטרה לייצר לו הכנסות נוספות ע״י ניהול דיגיטלי מקצועי.

שיווק דיגיטלי

השאיפה שלי

אני מאמין שאין עסק שהוא לא קיים אלא יש עסק שלא קיים בדיגיטל!השאיפה שלי היא שלכל עסק תהיה נוכחות אינטרנטית. מקצועית, מדוייקת, ומביאה תוצאות.

למה אצלי?

מקצועיות, שקיפות ואמינות אלא הם ערכי. בנוסף לכך כל שרותי שיווק הדיגיטל לעסק במקום אחד - קידום אתרים, בניית אתרים ושיווק ברשתות חברתיות.

מה אני עושה?

תפקידי לדאוג שתהיה לך נוכחות דיגיטלית טובה ובעלת השפעה.כזו שיכולה להביא לידים, מכירות והמרות.וכל זה בשקיפות מלאה ותוך הבנה את צורכי הלקוח.

אז קצת על שיווק דיגיטלי

שיווק דיגיטלי זה שיווק שלא צריך לצאת מהבית בשבילו. בעידן האינטרנט אין עוד צורך להגיע לחנות פיזית לרכוש מוצרים או להתעניין בעלות, כל אדם שיש לו אינטרנט (רוב הישראלים) יכולים להעזר בו להשוות מחירים, לרכוש ולשוח עם שירות לקוחות. שיווק דיגיטלי מעיד על עסק שנמצא בקידמה ומשקיע בלקוחותיו למעשה עסק שלא נמצא בדיגיטל נותר מאחור ונתפס כמיושן.

זה לא רק לגבי חברות גדולות וארגונים הדבר תקף לעסקים מכל סוג וגודל כולל מקצועות חןפשיים כמו עורכי דין ועוד.. גם המבוגרים מבינים כיום ששכול שחולפות השנים האוכלוסיה כולה עוברת לשימוש באינטרנט כיום הדור הצעיר לא מכיר דרך אחרת. לכן שיווק דיגיטלי הוא לא רק מעיד על חדשנות אלא זו הדרך הטובה ביותר להגיע אל קהל עצום שרואה באינטרנט כלי בלתי נפרד בחיי היום יום.

בעזרת שיווק דיגיטלי ניתן לחסוך בהוצאות גבוהות עבור אנשי שיווק, טלמרקטינג, פרסומות בטלווזיה, ג׳ינגלים ברדיו, פרסום במקומנים ופליירים בתיבות דוארכיום על ידי שיווק דיגיטלי בעל העסק יכול לבחור באיזה פלטפורמה הוא מעוניי לפרסם, לאיזה פלח שוק להציג את המוצרים שלו וכך השליטה על תקציב הפרסום תהיה מבוקרת יותר.

העסק שלך צריך שיווק דיגיטלי מקצועי איכותי שקוף - כזה שמביא תוצאות!

סגירת תפריט
דילוג לתוכן