כיום שיווק ברשתות החברתיות הפך להיות חלק חובה בכל פרסום דיגיטלי, כיום כ 90% מאוכלוסיות העולם המערבי יש להם פרופיל באחד מהמדיות החברתיות. 
מטרת הפרסום ברשתות החברתיות ליצור חשיפה מפולחת ומדוייקת יותר לצורכי העסק לייצירת לידים ובניית מותג מוביל.

מה כולל תהליך בניית אתר לעסק?

בניית אתרים לעסקים כוללת מספר מאפיינים שהם חובה על מנת להצליח בהם:

פייסבוק

כיום, אחד מכל שני ישראלים, גולש בפייסבוק בקביעות, מה שהופך אותה לבחירה הראשונה לשיווק דיגיטלי לעסקים רבים.

אינסטגרם

רשת חברתית לצעירים בעלי גיל 13-32 , ברשת חברתית זו יש מעל ל-1.6 משתמשים בארץ. הדגש באינסטגרם הוא יותר על תמונות וויזואל, מה שיכול להיות יתרון לעסקים רבים.

יוטיוב

כיום כל שעה מועלים סרטונים באורך של יממה שלמה. לסרטונים הללו קהל רחב ברחבי העולם, אשר גם בתוך הסרטונים עצמם ניתן לפרסם את העסק שלך.

פרסום בפייסבוק

פייסבוק הינה הרשת החברתית הגדולה ביותר באינטרנט, כיום מספר המשתמשים הפעילים בישראל מוערך ב-4 מליון משתמשים, שרבים מהם מתעדכנים בפייסבוק מידי יום להתעדכן מחדשות מחברים או לשתף אותם במשהו שעבר עליהם.המשמעות היא שכמעט כל אדם כיום יש לו גישה לאינטרנט והוא בעל חשבון בפייסבוק 
פייסבוק עוכבת כיום אחרי כל משתמש ויודעת לאבחן מה מעניין אותו וזו לטובת המפרסמים היכולים לפלח לפי סגמנטים ספציפים היותר טובים מכל רשת חברתית אחרת.

אז אם כולם שם, ואתה לא שם, מה זה אומר? 

פרסום אינסטגרם

אינסטגרם הינה הרשת החברתית השנייה בגודלה , כיום יש למעלה מ-1.6 מליון משתמשים פעילים בארץ, השימוש העיקרי באינסטגרם הוא לשיתוף תמונות וסרטונים לתיעוד רגעים חשובים, עיקר שימוש באינסגרם הוא ע״י תמונות ופחות ע״י מלל כמו בפייסבוק, כיום הפרסום באינסטגרם מגיע יחד או לחוד עם פייסבוק.

גיל הגולשים הוא 13-32, בעיקר תמונות וסירטונים קצרים.

אם אתה צריך להיות בפלטפורמה זו, למה אתה מחכה?

פרסום ביוטיוב

יוטיוב הינה מערכת לשיתוף וצפייה של סרטונים, כיום יוטיוב הינו מנוע החיפוש השני בגודלו בעולם, כל דקה מעלים ליוטיוב מעל 30 שעות וידאו של גולשים מכל העולם, בישראל גולשים בשבוע מעל 3 מיליון ביוטיוב.

היחודיות ביוטיוב היא היכולת להיות מעורב ופעיל בניגוד לפרסומות בטלוויזיה – מעל 50% מהגולשים מגיבים לסרטונים לאחר שצפו בהם!

יוטיוב שייכת לחברת גוגל אך חלק נכבד מהתכנים הנצפים ביוטיוב מפורסמים בפייסבוק ותורמים לההפצה הויראלית ללא עלות נוספת למפרסם.

אז איפה אתה נמצא ביחס למתחרים שלך?

אורי מינץ

אני בתוך עולם הדיגיטל למעלה מ 7 שנים, היחודיות העיקרית היא ההבנה בכל עולמות הדיגיטל, הייעוץ, כך שיש חוזקה גדולה בהבנת קידום אתרים, בניית אתרים, ושיווק ברשתות חברתיות אז אם אתם מעוניינים במי שינהל לכם את הפרסום הדיגיטלי של העסק מוזמנים ליצור איתי קשר

שיווק דיגיטלי
סגירת תפריט

שיווק דיגיטלי מעניין אתכם?

אני מזמין אתכם להצטרף לניוזלטר שכולו דיגיטל ולהתעדכן בפוסטים חדשים, הטבות בלעדיות ועוד :)

דילוג לתוכן