כיום הרשתות חברתיות הפכו לחלק בלתי נפרד מחיי אחד ואחת מאיתנו ובכלל בכל אסטרטגיה לשיווק דיגיטלי. אני לא מכיר מישהו בגיל 16-50 שאין לו פייסבוק, לא מכיר צעיר או צעירה שאין לה אינסטגרם, אנשי הייטק שאין להם לינקדאין – אבל הבנתם לאן אני חותר. כיום כמעט כולם שם. פייסבוק, טוויטר, לינקדאין, אינסטגרם, יוטיוב, פינטרס ועוד רשתות אחרות נוספות. 

שיווק ברשתות חברתיות זו פלטפורמה מצוינת לבעלי עסקים לחשוף את המוצר שלהם או את השירות שאותו הם מציעים לפלח שוק רחב מאוד. חלק גדול מבעלי העסקים היום הבינו את הפוטנציאל הגלום ע״י שיווק ברשתות חברתיות בגלל שמדובר באפיק זול יחסית לפרסום והייחודיות שבו שבשונה מקידום ממומן בגוגל ברשתות חברתיות יודעים עלינו כמעט הכל ולכן בעלי עסקים יכולים לפרסם בצורה ממוקדת מאוד וכך להגיע ליצור חשיפה מפולחת ומדויקת יותר לצרכי העסק ליצירת לידים ממוקדים ובניית מותג מוביל. 

מה כולל שיווק ברשתות חברתיות אצלנו?

שיווק ברשתות חברתיות כולל בתוכו: פרסום בפייסבוק, פרסום באינסטגרם, פרסום ביוטיוב, פרסום בלינדקאין, פרסום בטאבולה ואאוטבריין, ייעוץ וליווי עסקים ברשתות חברתיות.

פרסום בפייסבוק

כיום, ברשת החברתית הגדולה ביותר שיש כולם מפרסמים אני וכמעט כל בעל עסק בכמעט כל תחום. מה גם, כמות הזמן שאנו נמצאים בפייסבוק היא גדולה – ולכן זו הבחירה הטובה ביותר לפרסום העסק במדיה בחברתית לצורך שיווק דיגיטלי לעסק. 

פרסום באינסטגרם

הרשת חברתית לצעירים בעלי גיל 13-40, ברשת חברתית זו יש מעל ל-1.6 משתמשים בארץ. הדגש בפרסום באינסטגרם הוא יותר על תמונות וויזואל, מה שיכול להיות יתרון גדול מאוד לעסקים המוכרים ויזואל או שמעוניינים באוכלוסיה זו. 

פרסום ביוטיוב

כיום כל שעה מועלים סרטונים באורך של יממה שלמה. לסרטונים הללו קהל רחב ברחבי העולם, אשר גם בתוך הסרטונים עצמם ניתן לפרסם את העסק שלך. זמן הצפייה בפרסומות הוא רב, נכון שיותר מורכב לפרסם ביוטיוב אבל הפרסום ביוטיוב מחירו רווחי מאוד.

פרסום בפייסבוק

פייסבוק הינה הרשת החברתית הגדולה ביותר באינטרנט, כיום מספר המשתמשים הפעילים בישראל מוערך ב-4 מיליון משתמשים, שרבים מהם מתעדכנים בפייסבוק מדי יום להתעדכן בחדשות מחברים או לשתף אותם במשהו שעבר עליהם. המשמעות היא שכמעט כל אדם כיום יש לו גישה לאינטרנט והוא בעל חשבון בפייסבוק. 
פייסבוק עוקבת כיום אחרי כל משתמש ויודעת לאבחן מה מעניין אותו וזו לטובת המפרסמים שיכולים לפלח לפי סגמנטים ספציפיים היותר טובים מכל רשת חברתית אחרת.

אז אם כולם שם, ואתה לא שם, מה זה אומר? 

פרסום אינסטגרם

אינסטגרם הינה הרשת החברתית השנייה בגודלה , כיום יש למעלה מ-1.6 מיליון משתמשים פעילים בארץ, השימוש העיקרי באינסטגרם הוא לשיתוף תמונות וסרטונים לתיעוד רגעים חשובים, עיקר שימוש באינסטגרם הוא ע״י תמונות ופחות ע״י מלל כמו בפייסבוק, כיום הפרסום באינסטגרם מגיע יחד או לחוד עם פייסבוק.

גיל הגולשים הוא 13-45, בעיקר תמונות וסרטונים קצרים.

אם אתה צריך להיות בפלטפורמה זו, למה אתה מחכה?

פרסום ביוטיוב

יוטיוב הינה מערכת לשיתוף וצפייה של סרטונים, כיום יוטיוב הינו מנוע החיפוש השני בגודלו בעולם, כל דקה מעלים ליוטיוב מעל 30 שעות וידאו של גולשים מכל העולם, בישראל גולשים בשבוע מעל 3 מיליון ביוטיוב.

הייחודיות ביוטיוב היא היכולת להיות מעורב ופעיל בניגוד לפרסומות בטלוויזיה – מעל 50% מהגולשים מגיבים לסרטונים לאחר שצפו בהם!

יוטיוב שייכת לחברת גוגל אך חלק נכבד מהתכנים הנצפים ביוטיוב מפורסמים בפייסבוק ותורמים להפצה הויראלית ללא עלות נוספת למפרסם.

אז איפה אתה נמצא ביחס למתחרים שלך?

למה לעשות אצלנו שיווק ברשתות חברתיות?

אנו נותנים שירותי שיווק ברשתות החברתיות ביניהן פייסבוק, טוויטר, גוגל פלוס, יוטיוב, אינסטגרם, לינקדאין ועוד. שירותי השיווק שלנו מותאמים לאתרים גדולים וקטנים כאחד והם כוללים אסטרטגיית תוכן, מחקר מתחרים, תכנון ומחקר סביב העסק שלך במיקוד אחר שיווק ברשתות חברתיות, יצירת תוכן שיווקי מניע לפעולה, קידום ממומן ומעקב אחר תוצאות הקידום.

כדי לעשות שיווק ברשתות חברתיות צריך לעשות פעילות קבועה ויציבה לרוב לבעלי עסקים אין את הזמן או את המומחיות לנהל את הרשתות החברתיות בעצמם – כאן אנו נכנסים לתמונה. אנו נוכל לנהל עבורך את הקמפיין השיווקי ברשתות החברתיות יש לנו ניסיון של שנים בהבאת לקוחות ע״י חשיפת בעלי עסקים בצורה מדויקת לקהלי היעד הרלוונטים.

שאלות ותשובות בנושא שיווק ברשתות חברתיות

שיווק ברשתות חברתיות הינו דבר חובה לכל בעל עסק אשר רוצה לקדם את העסק שלו. אחת הדרכים הטובות יותר כיום להנות מתנועת גולשים מוגברת לאתר שלכם הינה: שיווק ברשתות חברתיות. הרשתות הבולטות בישראל נכון להיום הוא: לינקדאין, פייסבוק, אינסטגרם וטיקטוק שבשנה האחרונה נכנסה בבום היסטרי.

פייסבוק היא אחת מהרשתות החברתיות הגדולות והפופולאריות בעולם, לכן מומלץ לכל בעל עסק להיות שם.

אתם יכולים לצור דף עסקי בפייסבוק אליו תוכלו לצרף עוקבים ומעריצים שיעקבו אחר העדכונים שלכם.

פייסבוק היא אחת מהרשתות החברתיות הגדולות והפופולאריות בעולם לתוכן ויזואלי (סרטונים ותמונות) שמאפשרת לכל משתמש ומשתמש לעלות סרטונים ותמונות באופן שוטף. הרשת פופולארית בעיקר לצעירים ואף יש מבוגרים שנמצאים באינסטגרם. המון אושיות רשת וידוענים מעדכנים ומתעדכנים באמצעותה. אינסטגרם נרכשה על ידי פייסבוק וכיום אף ניתן לפרסם ישירות מהאינסטגרם אל הפייסבוק וההפך.

נכון להיום לינקדאין היא רשת העסקים הגדולה בעולם. זוהי רשת ייעודית לנטוורקינג, ניהול קריירה ואף קידום עסקים. הגולשים בה מאופיינים כבעלי שכר גבוה אך יש גם לא מעט סטודנטים. אם לכם או לקהל שלכם יש עסקים בחול, היו בטוחים שהם בלינקדאין.

אורי מינץ

אני חי את עולם הדיגיטל למעלה מ 10 שנים, הייחודיות העיקרית היא ההבנה במגוון עולמות הדיגיטל, שנים של ייעוץ, כך שיש חוזקה גדולה בהבנה דיגיטלית: קידום אתרים, בניית אתרים ושיווק ברשתות חברתיות. אם אתם מעוניינים לעשות את השיווק ברשתות החברתיות בבית אחד יחד עם עוד שירותי דיגיטל נוספים בעתיד מוזמנים ליצור איתי קשר:

שיווק דיגיטלי