פרסום בפייסבוק
הרשת החברתית הגדולה ביותר!

אורי מינץ מדיה מובילים עסקים קטנים וגדולים להצלחה ע״י הפרסום בפייסבוק כך שנה אחר שנה. הייחוד שלנו הוא המקצועיות וההתמסרות לכך שאנו נוכל לייצר ללקוח תוצאות גדולות בעלויות הנמוכות ביותר.

אנו נמצאים בפייסבוק למעלה מ 3 שעות מצטברות בממוצע ביום!

הלקוחות שלך נמצאים שם! בפייסבוק, באינסטגרם, בפינטרס, בלינדקאין ובעוד עשרות רשתות חברתיות. 

המשמעות של זה היא שכמות הזמן חשיפה שיש לרשתות החברתיות היא הרבה יותר מכל מדיה אחרת שיש ולכן העסק שלך חייב להיות ברשתות החברתיות. לדעת מה הם רוצים, מה הם צריכים, להציע להם מהמבצעים שלך ולבנות סביב המותג שלך קהילה.

איך ניהול עמוד יכול לתרום לעסק שלך?

זה ממש לא משנה בגודל העסק שלכם ואם העסק משפחתי קטן או גדול, יש הרבה עובדים או מעט, אתם חייבים ניראות ברשת – עמוד פייסבוק עסקי שמנוהל כמו שצריך. כשמנהלים עמוד פייסבוק איכותי יחד עם פרסום באינסטגרם זה יוצר מעגל קהילתי סביב המותג שלכם ונותן לכם ערוץ ישיר עם הלקוחות הקיימים שלכם. עמוד פייסבוק מלא בתוכן איכותי בפוסטים שיווקיים, שקהל היעד שלו מטורגט בצורה נכונה והלקוחות שלו מקבלים מענה מהיר ואדיב – זה חלק מהעסק שלכם!

מה זה ניהול עמוד פייסבוק עסקי?

ניהול עמוד פייסבוק לעסק בנוי מתוכן שיווקי מקצועי חי ובועט המביא לאינטרקציה עם הקהל, בניית קהל סביב העמוד, פילוח קהל היעד ע״י התאמת צרכים נקודתיים, שירות לקוחות וניהול משברים.

קידום ממומן בפייסבוק

ניהול קמפיינים בפייסבוק ובאינסטגרם הם המקומות הנכונים והטובים ביותר עבור בעלי עסקים רבים, פרסום בפייסבוק ובאינסטגרם הוא נגיש, נוח, זול וקל במיוחד לבעלי עסקים קטנים ובינוניים. 

פרסום בפייסבוק הוא כיום הערוץ המוביל ביותר בשיווק דיגיטלי לעסקים. הפרסום בפייסבוק מייצר לידים בעלויות נמוכות מגוגל ובזמן הרבה יותר קצר. הפרסום בפייסבוק בשונה מהפרסום בגוגל שמפרסם על פי מילות המפתח שהלקוח חיפש עובד על פי מאפייני התעניינות וכך לחשוף בעלי עסקים רבים לייצירת מודעות גבוהה ע״י קהל היעד שהם מעוניינים להחשף אליו. 

בגוגל הפרסום מורכב יותר לעומת פייסבוק בו הפרסום פשוט יותר אך כיוון שהוא לא פונה ספציפית למי שהקליק אלא למי שנחשף למודעה בשביל להביא תוצאות איכותיות צריך להכיר וללמוד את הפלטפורמת פרסום של פייסבוק לעומק או לבחור חברה שתעשה לכם את זה. חברה שמתמחה בפרסום בפייסבוק בעלת שקיפות מלאה והבנת העבודה בצורה ברורה וממוקדת ע״י שיפור תוצאות מתמיד.

למה לבחור בנו?

01

היכרות עם הפלטפורמה

אנו מכירים את כל מה שיעבוד לכם בפרסום בפייסבוק

02

ניסיון והצלחה

מנהלים מגוון עמודים עסקיים מצליחים בישראל

03

בניית מותגים

מומחים ביצירת קהילות סביב מותגים מנצחים

03

מחירים אטרקטיבים

לא צריך תקציבי עתק להביא לידים איכותיים

04

תוכן איכותי

מומחים ביצירת תוכן שיווקי חי ובועט

05

מצויים במשבר?

מומחים בפתרון משברים ברשת

שאלות נפוצות

פרסום בפייסבוק כולל בתוכן הקמת עמוד עסקי, ניהול העמוד העסקי, פרסום העסק בקבוצות אורגניות לייצירת חשיפה ופרסום ממומן. 

מבין הצעדים החשובים למיתוג העסק שלך הוא יצירת עמוד עסקי בפייסבוק, ע״י יצירת עמוד עסקי יש אפשרות להגדיל את החשיפה לקהל יעד שלכם. כמות הגולשים האדירה שנמצאת בפייסבוק בכל יום, כמה פעמים ביום, וכמות השעות שהלקוחות הפוטנציאלים שלכם נמצאים שם, על סמך זה עמוד עסקי הוא חובה לא פחות מהשם והטלפון ב 144.

הביטוי “אם אתה לא שם אתה לא קיים” אותו שומעים חדשות לבקרים בכל הנוגע לשיווק ופרסום ברשת, הנו רלוונטי פי כמה וכמה כאשר מדובר בפרסום בפייסבוק. אם נודה באמת – אחוז גדול מכלל האנשים עושה שימוש בפייסבוק על בסיס יומיומי ולכן מדובר בפלטפורמה שיווקית בה חשוב להיות נוכחים.

  • לכל הלקוחות שלך יש פרופיל ברשת וכל המתחרים שלך מפרסמים שם.
  • עמוד עסקי בפייסבוק הוא חלון הראווה של העסק שלך ברשתות חברתיות.
  • אפשרות לתקשורת ישירה עם הגולשים
  • ניתן לשתף עמודים עסקיים 
  • לעמודים עסקיים אין מגבלת חברים כמו בפרופילים פרטיים

דף העסקי בפייסבוק מהווה דרך נהדרת להגיע ללקוחות חדשים, לשמור על קשר אישי עם לקוחות קיימים ובאופן כללי בעזרת השימוש בפייסבוק ניתן למתג, לקדם, לשווק ולהעביר מידע על מבצעים, הנחות, מוצרים ושירותים חדשים ביתר קלות ובעלות מינימלית. בעולם בו תקשורת רציפה עם הלקוחות משפיעה על מידת הצלחתו של כל עסק, הפייסבוק הנו כלי שימושי שיכול רק לקדם ולתרום לעסק שלך.

עמוד עסקי בפייסבוק הוא לא תחליף לבניית אתר אינטרנט אלא הוא תומך באתר ע״י הבאת לקוחות שלא מחפשים בגוגל את המוצר שלך.

כיום החשיפה האורגנית בפייסבוק היא לא גדולה ולכן במידה ורוצים להגדיל את החשיפה והמעורבות של הלקוחות שלכם או הגולשים אין ברירה אלא לקדם בצורה ממומנת.

  • בפרסום ממומן אתה בוחר מי יראה את המודעה
  • קל לתפעול ונגיש לגולש
  • יכולת הפניית הגולש לאתר מה שיגרור כניסות אורגניות
  • פלטפורמה זולה יחסית

אני אכין בשבילך תוכנית שיווק עסקית לפייסבוק נכונה בשביל מה שאתה מעוניין לקדם, הכולל ניהול תקציב פייסבוק, הבנת הקהל של העסק ובניית קהל מותאם, ניהול התוכן בשפה ממותגת .

כולם מבינים את החשיבות שבניהול דף עסקי בפייסבוק. אולם לא לכולם יש את הזמן הדרוש כדי לעשות זאת ואף יותר מכך, לעשות זאת בצורה נכונה אשר באמת תניב תוצאות ותסייע לקצור את הפירות. בדיוק בשביל זה אני כאן.

ההצעה שלי מאוד פשוטה: הקמה וניהול של דף פייסבוק עסקי. יותר מכך, אני גם אדאג לכתיבת פוסטים שיווקיים בהתאמה לאופיו של העסק ומטרותיו ואפעל לפרסומם בקבוצות רלוונטיות. עבורך המשמעות היא ראש שקט, פחות דאגות והמון זמן פנוי לניהול העסק שלך.

הפרסום בפייסבוק מותאם לקהל יעד אחד הוא מבוסס על פילוח מאוד ממוקד, לאור העובדה כי ברשתות החברתיות אפשר לעקוב אחר כל מה שהקהל יעד אוהב לעשות ומתעניין בו.

כדי לנהל בצורה הטובה ביותר דף עסקי בפייסבוק, לגרום לחשיפה גבוהה ולידים, יש צורך באדם אשר חי ונושם את עולם הדיגיטל בכלל ואת עולם הרשתות החברתיות והתוכן בפרט. רק אדם בעל הבנה עמוקה בתחום יוכל לעשות שימוש נכון בדף העסקי כקרקע טובה לפרסום ממומן ולהשיג עבורך את התוצאות האופטימליות. בעזרת הכישורים, הניסיון והידע שלי בתחום, לעסק שלך תהיה נוכחות אינטרנטית טובה ובעלת השפעה, כזו שיכולה להביא לך מקסימום חשיפה ותסייע לך לעשות עוד צעד בדרך להצלחה.

יחס אישי ומסור לאורך כל הדרך

מיקצועיות וניסיון בניהול עמודים עסקיים

התמחות בכתיבה שיווקית מכירתית

נעשה הכל כדי להגיע ללקוח שלך

דוחות חודשיים ושקיפות מלאה

סנכרון בין הרשתות החברתיות לאתר

מספר מצומצם של לקוחותינו

אורי מינץ

אני חי ונושם רשתות חברתיות קידום אתרים ובניית אתרים, מקדם ומנהל לעסקים את כל הנראות שלהם ברשתות החברתיות בכלל ובפייסבוק בפרט. אם אתם רוצים להיות ברשתות החברתיות ולא יודעים איך מוזמנים ליצור איתי קשר

שיווק דיגיטלי
סגירת תפריט

שיווק דיגיטלי מעניין אתכם?

אני מזמין אתכם להצטרף לניוזלטר שכולו דיגיטל ולהתעדכן בפוסטים חדשים, הטבות בלעדיות ועוד :)

דילוג לתוכן