בניית עמודי נחיתה

בשביל מה צריך בניית עמוד נחיתה?

בשיווק דיגיטלי קיים מושג שנקרא "משפך שיווקי". הכוונה לכל השלבים שעובר לקוח פוטנציאלי, עד שהופך ללקוח משלם. למה משפך? כיוון שככל שמעמיקים, הכמות יורדת, בדומה למשפך. 

ניקח לדוגמא בעל עסק שמוכר שירות מסויים, פירסם מודעה (AWARENESS) ל-1000 גולשות וגולשים. כ-500 מתוכם הביעו עניין ונכנסו לעמוד נחיתה (INTEREST).
על סמך המידע בעמוד נחיתה, כ-250 גולשים החליטו שהם מעוניינים (DECISION) בשירות, והיתר עזבו.
כעת נותר לנקוט בפעולה (ACTION). על פניו, בשלב הזה אין סיבה לאבד גולשים. אז למה בכל זאת השלב הזה מצומצם יותר? ובכן, עמוד נחיתה שלא מתוכנן היטב שלא מבליט מספיק את ההנעה לפעולה (טלפון, טופס, כפתור רכישה) ומוביל את הגולש למבוי סתום.

רוצים לקרוא עוד על דף נחיתה שממיר ובגדול? >

משפך שיווקי
בניית עמוד נחיתה

הצוות שלנו מתמחה בבניית עמודי נחיתה מא' עד ת', משלב כתיבת התוכן, דרך העיצוב ועד בניית העמוד וניהול הלידים המתקבלים מהעמוד נחיתה.

הניסיון שלנו מאפשר להביא את השירות הייחודי שלך לתוך בניית אתרים ולתוך עמוד נחיתה מרהיב, ולהגדיל את קהל הלקוחות שלך במינימום מאמץ. לא חשוב באיזה תחום ומה המוצר.

אנחנו שמים דגש על תוכן איכותי ומדויק, עיצוב משגע, והנעה לפעולה. כמו הכפתור הצהוב כאן למטה 🙂

גלריית עמודי נחיתה

מה כולל תהליך בניית עמוד נחיתה?

עמוד בית שיווק דיגיטלי

מטרות עמוד הנחיתה

תחילה, נשמע מה ברצונכם להשיג בעמוד הנחיתה. נברר איזה סוג של עמוד נחיתה אתם צריכים, כמה תוכן דרוש, מה סוג התוכן ועוד.

עמוד בית שיווק דיגיטלי

תוכן עמוד הנחיתה

למילים יש כוח.
בעמוד נחיתה, יש לנו זמן קצר מאוד לתפוס את תשומת הלב של הלקוח הפוטנציאלי, ולכן יש לכתוב  את הכותרות ושאר הטקסטים בצורה המקצועית ביותר.

איפיון

איפיון ותיכנון

ללא תכנון מוקדם והבנת העסק ומה צריך להיות באתר האתר כל הזמן יצטרך לעבור שינויים, שינויים אלו לאו דווקא יטיבו עם האתר בגוגל ולו היו עושים אפיון נכון ע״פ אסטרטגיה מותאמת לא היו עושים שינויים.

עיצוב

עיצוב משגע

לתפוס את העין זה שם המשחק. בעמודי נחיתה, יש לעיצוב תפקיד חשוב ביצירת תדמית חיובית, ביצירת אפקט "וואו" ובהנעה לפעולה.

העיצוב כולל גם עבודת פוטושופ וגרפיקה מתקדמת.

ResponsiveIcon

התאמה לניידים

כיום נכנסים לאינטרנט כמעט רק במניידים ולכן עסק חייב שהאתר שלו יהיה מותאם ונוח לניידים בצורה לא פחות ממושלמת כדי לספק את המקסימום ללקוח.

ואם זה לא מספיק, תוכלו לקבל גם:

אורי מינץ

אני בונה עמודי נחיתה בקוד פתוח ומתמחה בקידום אתרים. עמודי הנחיתה שאני בונה מותאמים לקידום אורגני וממומן בצורה מושלמת. חושבים על בניית עמוד נחיתה? מוזמנים ליצור איתי קשר:

שיווק דיגיטלי