קידום אתרים לעסקים

המטרה שלי בתחום קידום אתרים היא לא תמיד להופיע בתוצאות הראשונות אלא להגדיל את כמות הלקוחות (וזה לא תמיד ע״י מיקום יש מגוון דרכים). אני אעשה את מירב המאמצים לקדם אותך גם בקטגוריות הכי תחרותיות ע״י אופטימיזציה איכותית, תוכן איכותי וקישורים. 

קידום אתרים אצלי

האינטרנט מתפתח מיום ליום ובמהירות, הצורך להיות בחזית בכל תחום לעולם לא יפסק. קידום אתרים בגוגל זה מה שיגרום לך להמצא בשטח של הלקוחות שלך באופן תמידי! קידום אתרים יגרום לעסק שלך להתבלט ולמשוך את כל צומת הלב ולהגיע ללקוחות הפוטנציאלים שלך! לקוח שלא מוצא אותך, מוצא את המתחרה שלך!  אני אעזור לו למצא אותך לפני כולם!

הקידום מתחלק לשני חלקים, קידום אורגני וקידום ממומן. רוצה שהלקוחות שלך יגיעו אליך כמו שאתה הגעת אלי? 

קידום אתרים זו התשובה!

הפתרונות והשירותים שלי

קידום אתרים אורגני

קידום אתרים אורגני בגוגל הוא התשובה למי שמעוניין להיות בראש רשימת התוצאות במילות המפתח שהוא מעוניין להיות בהם. ע״י אופטימיזציה, תוכן וקישורים לאתר ניתן ליצור חשיפה מקצועית ביותר וקידום ביטויים בגוגל. וכאן אני נכנס לתמונה – ע״י ניהול ואופטימיזציה נכונה אצליח גם בתחרות קשה אל מול המתחרים שלך להביא אותך לרשימת התוצאות בגוגל.

קידום ממומן

לצורך הצלחת הקידום הממומן יש צורך במחקר מקצועי עבור העסק. אני אסייע לך למצוא את התמהיל השיווקי המושלם עבור העסק שלך ואבנה אסטרטגיה הנסמכת על מחקר מילות מפתח מעמיק ומחקר מתחרים. כל זאת על מנת להגביר את התנועה לאתר, ליצור עבורך כמה שיותר פניות רלוונטיות ולהוביל את העסק שלך במעלה תוצאות החיפוש הממומן וללקוחות חדשים.

כלים לקידום אתרים

ע״י שילוב רב של כלים לקידום אתרים ואופטימיזציית יתר, יש סיכון בייצור המון בלגן בנוסף לענישה מגוגל.

שימוש נכון בכלים לקידום אתרים יעשו את העבודה, אך שימוש בהם מצריך ניסיון רב, יכולות מחקר, פיתוח, ניתוח והמון עבודה קשה.

לאור כך, יש לפנות למקדם אתרים מומחה בתחום.

אורי מינץ

קידום אתרים מקצועי מעלה את מיקום האתר בגוגל ומגדיל לך את ההכנסות, אני פועל בתחום שיווק דיגיטלי למעלה מ-5 שנים שבהן לא הפסקתי ללמוד ולהשתכלל. קידום אתרים אצלי יניב לעסק שלך את החשיפה הראויה לו, והדרך לשגשוג תיפתח בפניך. לפרטים נוספים ולקביעת פגישה מוזמנים ליצור איתי קשר:

שיווק דיגיטלי
סגירת תפריט

שיווק דיגיטלי מעניין אתכם?

אני מזמין אתכם להצטרף לניוזלטר שכולו דיגיטל ולהתעדכן בפוסטים חדשים, הטבות בלעדיות ועוד :)

דילוג לתוכן