מחפשים קידום אתרים בגוגל? מצאתם!

מהו קידום אתרים?

קידום אתרים מטרתו לקחת את אתר האינטרנט שלכם ולהביא אותו לתוצאות ראשונות בגוגל. לצורך כך יש 2 דרכים עיקריות קידום אורגני או קידום ממומן.

  1. קידום אתרים אורגני מחולק ל- 3 חלקים עיקריים – אופטימיזציה, תוכן וקישורים חיצוניים. אופטימיזציה היא התאמת האתר למנועי חיפוש. תוכן – יצירת תוכן מותאם לאתר, לגולשים ולגוגל. קישורים – יצירת המלצות מאתרים סמכותיים אחרים המקשרים לאתר שלך.
  1. קידום ממומן בגוגל- לצורך הבאת האתר למקום ראשון בגוגל צריך אתר/עמוד נחיתה מעוצב, הצעת מחיר נכונה, קופירייטינג נכון ומניע לפעולה. שלושת הכללים הללו יביאו את האתר למיקום גבוהה בתוצאות ויוביל למקסימום המרות.

למה לעשות קידום ממומן?

קידום ממומן הינו קידום מהיר, אם ניקח את הקידום האורגני אל מול הקידום הממומן הקידום האורגני יהיה כמו פיל (איטי) והקידום הממומן יהיה נמר (מהיר). לצורך קידום ממומן אין צורך בבניית אתר גדול, עם המון המון מאמרים. ניתן לבנות עמוד נחיתה מעוצב. אין צורך לחכות חודשים להיות בעמוד ראשון, תוך מספר ימים בודדים ניתן להיות בעמוד ראשון ולהתחיל לקבל לידים

למה לעשות קידום אורגני?

קידום אורגני לוקח הרבה זמן, גוגל לא מקדם את האתר תוך מספר ימים לאור העובדה כי הוא צריך להיות מוזן כל הזמן בתוכן וקישורים דבר זה לוקח זמן ויש להתאזר בסבלנות.

אז למה לעשות את זה אם אפשר לעשות קידום אתרים ממומן? כי קידום אתרים אורגני הוא אומנם לוקח זמן אבל נשאר לאורך זמן. קידום אורגני תפקידו לשפר את דירוג האתר שלכם בגוגל על ידי יצירת נכס דיגיטלי שיניב לידים. הלידים האיכותיים ביותר מגיעים מהקידום האורגני בהשוואה לכל ערוץ קידום אחר. אחוז גבוהה מאוד של הגולשים מעדיפים להכנס לתוצאות האורגניות וגם סומכים עליהן יותר מאשר על התוצאות הממומנות, חיסכון אדיר בהוצאות פרסום לטווח ארוך.

מוכנים לקחת את העסק שלכם קדימה?

הפתרונות והשירותים שלי

קידום אתרים אורגני

קידום אתרים אורגני בגוגל הוא התשובה למי שמעוניין להיות בראש רשימת התוצאות במילות המפתח שהוא מעוניין להיות בהם. ע״י אופטימיזציה, תוכן וקישורים לאתר ניתן ליצור חשיפה מקצועית ביותר וקידום ביטויים בגוגל. וכאן אני נכנס לתמונה – ע״י ניהול ואופטימיזציה נכונה אצליח גם בתחרות קשה אל מול המתחרים שלך להביא אותך לרשימת התוצאות בגוגל.

קידום ממומן

לצורך הצלחת הקידום הממומן יש צורך במחקר מקצועי עבור העסק. אני אסייע לך למצוא את התמהיל השיווקי המושלם עבור העסק שלך ואבנה אסטרטגיה הנסמכת על מחקר מילות מפתח מעמיק ומחקר מתחרים. כל זאת על מנת להגביר את התנועה לאתר, ליצור עבורך כמה שיותר פניות רלוונטיות ולהוביל את העסק שלך במעלה תוצאות החיפוש הממומן וללקוחות חדשים.

ניהול מוניטין

בכדי לשמר את המוניטין שלך במידה ונפגע יש מספר כלים. בין הכלים הוא הכנסת המון קישורים בכדי לדחוק את האיזכורים בשליליים מטה. בכדי לעשות את זה יש צורך לקנות מספר גדול של קישורים אך חשוב לדעת איזה קישורים לרכוש, איזה קישור סמכותי ומה יעזור להוריד את האיזכור השלילי כמה שיותר למטה.

במה שונה תהליך קידום האתרים אצלי מחברות אחרות?

  • קידום אתרים אישי – אני איש הקשר שלך
  • שקיפות מלאה בתהליך – דוחות חודשיים, פגישות תקופתיות – אסטרטגיה להבאת גולשים
  • מקצועיות –תוצאות של מגוון לקוחות בעמוד ראשון בגוגל
  • מעטפת שיווק – כל שרותי שיווק דיגיטלי לעסקים במקום אחד

הגיע הזמן לעשות קידום אתרים עכשיו

המטרה שלי בתחום קידום אתרים היא לא רק לגרום לאתר שלך להופיע בתוצאות הראשונות אלא יותר מכך להגדיל את כמות הלקוחות (וזה לא תמיד ע״י מיקום יש מגוון דרכים). אני אעשה את מירב המאמצים לקדם אותך גם בקטגוריות הכי תחרותיות ע״י אופטימיזציה איכותית, תוכן איכותי וקישורים. 

האינטרנט מתפתח מיום ליום ובמהירות, הצורך להיות בחזית בכל תחום לעולם לא יפסק. קידום אתרים בגוגל זה מה שיגרום לך להמצא בשטח של הלקוחות שלך באופן תמידי! קידום אתרים יגרום לעסק שלך להתבלט ולמשוך את כל צומת הלב ולהגיע ללקוחות הפוטנציאלים שלך! לקוח שלא מוצא אותך, מוצא את המתחרה שלך!  אני אעזור לו למצא אותך לפני כולם! רוצה שהלקוחות שלך יגיעו אליך כמו שאתה הגעת אלי?

קידום אתרים זו התשובה!