פרסום באינסטגרם

אינסטגרם היא רשת חברתית עם מעל 2 מליון משתמשים פעילים בארץ, בשונה מפייסבוק שרוב הפרסומים הם מלל, באינסטגרם מתעדים תמונות וסירטונים מחיי היום יום. למעלה מ 80% מהמשתמשים עוקבים אחר עסקים ונחשפים לתכנים ממקורות שהם לא מכירים. הפרסום באינסטגרם מאפשר לכל מותג או עסק להתמקד באלמנטים חזותיים שלו ובכך לקדם את עצמו.

מהו ניהול עמוד אינסטגרם?

העידן דיגיטלי של המאה 21 מתמקדים בכל כך הרבה דברים אבל במראה מתמקדים מעל הכל. אנו אוכלים עם העיניים, ורוכשים עם העיניים. הנראות העיצוב ומיקום התמונה הם חלקים בלתי נפרדים מכל עסק בעידן הפרסום ברשתות חברתיות. 

אינסטגרם היית בין הרשתות החברתיות הראשונות שזיהו את זה ולקחו את הויז׳ואל כמה צעדים קדימה בכל תחום הרשתות החברתיות. אומנם גם בפייסבוק מפרסמים תמונות וסירטונים אבל לא רק, הפרסום באינסטגרם מתבסס רק על זה ומתמקד בזה. 

לבעלי עסק יש את האפשרות ע״י פרסום באינסטגרם לחשוף את העסק שלהם ע״י תמונות וסירטונים הממחישים את העסק ומייצרים אמינות וקהילה סביב המותג

למה לנהל עמוד אינסטגרם?

האמת לא כל בעל עסק צריך לפרסם באינסטגרם, הפרסום באינסטגרם מיועד רק לבעלי עסקים שמעוניינים שהלקוחות שלהם יראו את העסק שלהם דרך העיניים. היום הקהל שנמשך לאינסטגרם כדי לקבל השארה ולגלות דברים חשובים הם בגילאים 13 ומעלה ובדברים מסויימים מגיע גם לגילאי 40 פלוס. ולכן עסקים אשר פונים לקהל הזה חייבים להיות שם בכדי לקבל חשיפה ספציפית ומוגברת.

מי באינסטגרם?

מעל 15 מיליון

פרופילים עסקיים ברחבי העולם.

מעל מיליון

מפרסמים מכל העולם משתמשים באינסטגרם לשתף את סיפוריהם ולהשיג תוצאות עסקיות מבטיחות.

60% מהגולשים

אומרים שהם מגלים מוצרים חדשים דרך האינסטגרם מה שלא רואים במקומות אחרים.

75% ממשתמשי אינסטגרם

מבצעים פעולה לאחר שקיבלו השראה מפוסט או תמונה.

עליה של 80%

בזמן שאנשים מקדישים לצפייה בסרטונים באינסטגרם.

שליש מהסיפורים (Stories)

הנצפים ביותר מגיעים מעסקים

מה ניהול עמוד אינסטגרם כולל?

ניהול עמוד אינסטגרם נחלק ל-2: יש אפשרות לנהל את העמוד בצורה ידנית + דרך הפרסום של פייסבוק או ע״י בוט המייצר עוקבים. הדעות חלוקות האם כדאי להשתמש בבוט או לא אבל לתקציב נמוך ניתן להשתמש בבוט.

ניהול עמוד באינסטגרם בצורה ידנית כולל בתוכו יצירת עוקבים, העלאת תמונות ויזואליות מעניינות, הכולל האשטגים מענה להודעות ויצירת מעורבות בעמוד. 

למה לעשות פרסום באינסטגרם?

700M

מעל 700 מיליון

איש בעולם כולו משתמשים באינסטגרם בכל חודש.

250M

מעל 250 מיליון

משתמשי אינסטגרם משתמשים בסיפורים מדי יום.

400M

מעל 400 מיליון

מומחים ביצירת קהילות סביב מותגים מנצחים

%80

80 אחוזים

ממשתמשי אינסטגרם עוקבים אחרי עסק באינסטגרם

אורי מינץ

אני חי ונושם רשתות חברתיות קידום אתרים ובניית אתרים, מקדם ומנהל לעסקים את כל הנראות שלהם ברשתות החברתיות בכלל ובפייסבוק בפרט. אם אתם רוצים להיות ברשתות החברתיות ולא יודעים איך מוזמנים ליצור איתי קשר

שיווק דיגיטלי
סגירת תפריט

שיווק דיגיטלי מעניין אתכם?

אני מזמין אתכם להצטרף לניוזלטר שכולו דיגיטל ולהתעדכן בפוסטים חדשים, הטבות בלעדיות ועוד :)

דילוג לתוכן