ניהול מוניטין באינטרנט

ORM – Online Reputation Management

תוצאות החיפוש של שם חברה או אדם מהווים כיום את הפנים של כל גורם כזה בעולם האינטרנט, ובמידה הרבה – גם בעולם האמיתי. שכן אין זה סוד שהיום מקובל לעשות חיפוש גוגל על אדם או חברה מסוימת עוד לפני שיוצרים איתם קשר כלשהו. לכן, כאשר העמוד הראשון בתוצאות החיפוש נותן מאמרים מכפישים, פסקי דין שליליים כנגדכם מהמאגר הפתוח לציבור, דיוני גוערים ברשת או עמודים עם דירוגים גרועים, זה עשוי לפגוע בכם בטווח הארוך. אבל אל דאגה, זה לא גזרה משמים, כי תמיד יש מה לעשות!

כיצד עושים ניהול מוניטין באינטרנט?

למעשה, הקונספט של ניהול מוניטין ברשת דומה להליך של קידום אתרים, רק ההיפך: במקום לקדם עמוד, דואגים ליצור תוצאות חיפוש טובות וחזקות למילת חיפוש ספציפית – שהיא השם של האדם, החברה, או הגוף המדובר. התהליך של ניהול מוניטין בגוגל כולל מספר מרכיבים:

  • יצירת עמודים חדשים ורלוונטיים שיהיו מדורגים גבוה – למשל פרופילים ברשתות חברתיות טובות, פרופיל או סרטון יוטיוב (אתר שמקודם היטב בגוגל), אתרים מקצועיים ידועים וכו’.
  • שליטה על הנרטיב – לפעמים תגובות שליליות מתקבלות מלקוחות לא מרוצים, אבל במקרים אחרים זו גם שיטה של מתחרים לפגוע בכם בצורה מלוכלכת. מעקב אחרי הדירוגים, מענה עליהם ובמידת האפשר, הסרתם – זהו חלק בלתי נפרד מהליך ניהול מוניטין.
  • יצירת חומרים חיוביים – גם קידום אורגני חיובי, יחד עם שאר הפעילויות מהווה חלק מניהול המוניטין, משום שהמטרה העיקרית היא שבעמוד הראשון של תוצאות החיפוש יהיו רק תכנים חיוביים עליכם ועל פועלכם, כולל באמצעות האתר הרשמי, וויקיפדיה (אם רלוונטי), רשתות חברתיות, בלוגים ועוד.

מי משתמש בניהול מוניטין?

עורכי דין

רופאים

בעלי עסקים

מנכ"לים

רואי חשבון

פוליטיקאים

אמנים

ידוענים

והרשימה עוד ארוכה...

כיצד אני יכול לעזור לכם?

הניסיון הנרחב שלי בתחום השיווק הדיגיטלי לעסקים שאני מעניק תספק מספיק תכנים איכותיים וחיוביים. יכולותיי בתחום הקידום יופנו לקידום התכנים החיוביים ודחיפת המקורות השליליים לעמוד הבאים, שאליהם הגולשים כמעט ולא מגיעים.

זקוקים לעזרה? רוצים לדאוג למוניטין שלכם מראש (מומלץ!) – צרו קשר עוד היום.

אורי מינץ

מתמחה בניהול מוניטין, בניית אתרים,  קידום אתרים ושיווק ברשתות חברתיות. ניהול מוניטין חשוב שיהיה בכל המקומות לא רק בגוגל וכאן חשוב להעסיק איש מקצוע מיומן בכל המדיה הדיגיטלית. מוזמנים ליצור איתי קשר 

שיווק דיגיטלי
סגירת תפריט

שיווק דיגיטלי מעניין אתכם?

אני מזמין אתכם להצטרף לניוזלטר שכולו דיגיטל ולהתעדכן בפוסטים חדשים, הטבות בלעדיות ועוד :)

דילוג לתוכן