על מנת שבית עסק יצליח, חייבת להיות לו נוכחות בגוגל. זוהי אחת מההתמחויות שלי, אני יודע לבנות עבור הלקוחות שלי אתרי תדמית אטרקטיביים המציגים באופן תמציתי וקולע את בית העסק ואת האופי המיוחד לו.

התהליך מתחיל באפיון האתר, מתבצעת פגישה עם הלקוח על מנת להבין מהן הציפיות שלו, מהם הצרכים שלו ומהי הדרך הנכונה ביותר להגשים את המטרות שלו. לאחר שנאסף כל המידע הרלוונטי, אני מרכיב עבור הלקוח מעטפת שיווק דיגיטלי מלאה, הכוללת בין השאר הקמת אתר וורדפרס ועיצוב פרטני בהתאם לצרכי המיתוג של בית העסק.

כמו כן אני בונה דפי נחיתה שמטרתם לגרום ללקוחות פוטנציאלים לבחור באתר הספציפי שלכם.

הכלי המתאים ביותר להשגת מטרות אלו היא מערכת הוורדפס שהיא גם ידידותית למשתמש וגם מאפשרת קידום אורגני בגוגל.

יתרונות בניית אתרים בוורדפרס (תדמיתי/חנות)

אתר מקצועי אמנם אינו קל להגדרה אך קל מאוד לזיהוי. אתר תדמית מעולה הוא כזה המציג בנקודות ברורות את המידע הרלוונטי המעניין את הלקוח הפוטנציאלי, אך יחד עם זאת שומר על מראה אלגנטי ונקי. בוורדפרס ניתן לבחור מבין תבניות העיצוב הקיימות, אך יש גם אפשרות להעניק לאתר שלך מראה אישי באמצעות הורדה של תוספים שונים. לשימוש בוורדפרס יתרונות רבים במיוחד לצרכי שיווק וקידום בגוגל ובפייסבוק, ולמערכת כלים רבים המאפשרים ניהול פשוט של בלוגים, ניוזלטרים ואתרי תוכן אחרים המושכים גולשים רבים.   

wordpress
תמונות ללא זכויות יוצרים

שירות איכותי ויעיל

וורדפרס היא כאמור תוכנת ניהול אתרים נוחה מאוד וקלה לתפעול. לאחר הקמתו, יהיה האתר זמין ונגיש ללקוח, והוא יוכל לעדכן אותו כרצונו בכל עת. יחד עם זאת, תינתן כמובן הדרכה מלאה לאופן השימוש באתר, ובעת הצורך ניתן לספק תמיכה וסיוע בתפעול האתר.

אתרים אחרונים

אורי מינץ

בניית אתרים לעסקים מחייבת את הבונה אתרים להכיר את הפלטפורמה טוב מאוד בכדי לדעת להסביר עליה לאחר מכן, בניית אתרים בצורה נכונה צריכה להיות תוצר של אתר העולה בצורה מהירה. מעוצב ונכון ללקוח. אני בונה אתרים בקוד פתוח במטרה להיות מקודמים בגוגל. אז אם אתם מעוניינים באתר שגוגל יוכל לסרוק אותו כמו שצריך מוזמנים ליצור איתי קשר

שיווק דיגיטלי
סגירת תפריט
דילוג לתוכן