בניית אתרים - אינדיגו

מחפשים:

בניית אתרים

בעיצוב אישי

לנו יש את הפתרון עבורך!

אז קצת עלינו לפני שמתחילים - בניית אתרים לאלו שלא מכירים אותנו

אנו משרד פרסום דיגיטלי הנותן מענה מלא ללקוחות בכל תחומי השיווק משלב עיצוב האתר, בניית האתר – הנכס הדיגיטלי החשוב ביותר ועד לקידום שלו שלשם זה הקמתם את הנכס.

הסטודיו שלנו מונה מעצבי ux/ui ומפתחים מהשורה הראשונה. צוות שנבחר בקפידה בכדי להביא אתר שיבלוט מעל כל המתחרים ויסייע ליצירת הכנסות מהאתר באופן מהיר ויהיה מותאם לגוגל מבחינה אורגנית וממומנת.

בשנים האחרונות בניתי עם הצוות שלי עשרות אתרים לעסקים קטנים, בינוניים וגדולים. 
אתרים יפים, ייחודיים, מקצועיים ומככבים בגוגל בתוצאות בעמוד ראשון ובתחרויות עיצוב שונות.

אז אם חיפשתם חברת בניית אתרים מקצועיים בעלת ניסיון מקצועי עשיר, עם ידע באפיון אתר שיוכל להגדיל לכם את ההכנסות, ושיהיה מרשים מבחינה עיצובית ומותאם לגוגל
הגעתם למקום הנכון!

בניית אתרים לחברות

בניית אתרים - יתרון פיננסים
בניית חנות - מיקה
בניית אתרים - פריטי וומן
בניית אתרים - מוסך מנור
בניית אתרים - פאולה רוזנברג
בניית אתרים - בועז גרנות
בניית אתרים - עידן טורס
בניית אתרים - 4mp
בניית עמוד נחיתה - blinkship

צריכים בניית אתר מעוצב ומותאם אישית לעסק שלכם?

אז איך עושים בניית אתרים בוורדפרס בצורה נכונה?

לצורך כך צריך להבין את הבסיס בשיווק דיגיטלי. על מנת שבית עסק יצליח, חייבת להיות לו נוכחות בגוגל. כיום לא כל חברת בניית אתרים מבינה את זה, רוב בוני האתרים מבינים רק בבניית אתר אך החשיבה שלהם היא לא על מה גוגל אוהב. זו אחת מההתמחויות שלי. אני יודע לבנות עבור הלקוחות שלי אתרי תדמית / אתרי חנות אטרקטיביים המציגים באופן תמציתי וקולע את בית העסק ואת האופי המיוחד לו.

התהליך מתחיל באפיון האתר, מתבצעת פגישה עם הלקוח על מנת להבין מהן הציפיות שלו, מהם הצרכים שלו ומהי הדרך הנכונה ביותר להגשים את המטרות שלו. לאחר שנאסף כל המידע הרלוונטי, אנו מרכיבים עבור הלקוח מעטפת שיווק דיגיטלי מלאה, הכוללת בין השאר הקמת אתר וורדפרס ועיצוב פרטני בהתאם לצרכי המיתוג של בית העסק.

כמו כן אנחנו בונים דפי נחיתה שמטרתם לגרום ללקוחות פוטנציאלים לבחור בעסק הספציפי שלכם. הפלטפורמה המתאימה ביותר להשגת מטרות אלו היא מערכת הוורדפרס שהיא גם ידידותית למשתמש וגם מאפשרת קידום אורגני בגוגל בצורה מהירה יותר לעומת שאר הפלטפורמות.

בניית אתר אינטרנט לכל מטרה!
סוגי האתרים שאנו בונים

קצת מיתרונות בניית אתרים לעסקים קטנים או גדולים - אצלנו (נחיתה/תדמית/חנות)

אתר מקצועי אמנם אינו קל להגדרה אך קל מאוד לזיהוי. אתר תדמית מעולה הוא כזה המציג בנקודות ברורות את המידע הרלוונטי המעניין את הלקוח הפוטנציאלי, אך יחד עם זאת שומר על מראה אלגנטי ונקי. 

בוורדפרס ניתן לבחור מבין תבניות העיצוב הקיימות, אך יש גם אפשרות להעניק לאתר שלך מראה אישי באמצעות הורדה של תוספים שונים. לשימוש בוורדפרס יתרונות רבים במיוחד לצרכי שיווק קידום בגוגל ובפייסבוק, ולמערכת כלים רבים המאפשרים ניהול פשוט של בלוגים, ניוזלטרים ואתרי תוכן אחרים המושכים גולשים רבים.   

אצלנו תקבלו: שירות איכותי ויעיל - עם אחריות!

בניית אתרים במערכת וורדפרס שהיא כאמור תוכנת ניהול אתרים נוחה מאוד וקלה לתפעול. לאחר הקמת האתר, יהיה זמין ונגיש ללקוח, והוא יוכל לעדכן אותו כרצונו בכל עת. יחד עם זאת, תינתן כמובן הדרכה מלאה לאופן השימוש באתר, ובעת הצורך ניתן לספק תמיכה וסיוע בתפעול האתר.

שירות יעיל ואיכותי הינו הדבר הכי חשוב בתחום בניית אתרים. יש החושבים כי רק צריך לבנות אתר וזהו אך לא מבינים כי לפעמים האינטרנט מתעדכן ויש תוספים שלא עובדים ולא מתעדכנים ואם החברת בניית אתרים וקידום שלכם לא עונה לכם או לא חוזרת אליכם יש פוטנציאל גדול של הפסד כסף. אנו תמיד זמינים ללקוחות שלנו.

בניית אתרים - שאלות נפוצות

יש המון דברים חשובים בכדי לבחור חברת בניית אתרים – חשוב שתהיה כימייה טובה בין הצדדים, האם החברה מספיק מנוסה בסוג האתר שהלקוח מעוניין בו, מי נמצא בחברה והניסיון שלהם, האם מחזקים מעצב חיצוני או פנימי ומה המשמעויות של כך, מה ההתמחויות הנוספות שיש בחברה, האם האתר יהיה מותאם לקידום, איך מתבצעת תחזוקת האתר בחברה, האם לחברה יש אחסון או האחסון הוא חיצוני. 

במצב כיום שלכל עסק כמעט יש אתר אינטרנט וקידום בגוגל או ברשתות החברתיות לבנות אתר לעסק הינו דבר מתבקש מאוד, עצם העובדה שיש אתר לעסק גורמת לעסק חשיפה ברשת האינטרנט ומייצרת אמינות אצל הלקוח. לא כל בעל עסק חייב שיהיה לו אתר או עמוד נחיתה אבל יש בעלי עסקים ומקצועות רבים שאתר אינטרנט הינו דבר נדרש וחשוב. 

חשוב לדעת 1. ניסיון 2. תיק עבודות 3. אחריות 4. הדרכה על האתר 5. איזה פלטפורמה האתר נבנית והאם היא מתאימה לעסק 6. מי מזין את התכנים? 7. כתיבת תוכן – לא לזלזל בכתיבת תוכן שיווקי 8. אופטימיזציה לקידום עתידי – בנייה מותאמת לצרכי קידום

כיוון שלא מדובר במוצר פיזי מוחשי כמו רכב מסויים שניתן לתת עליו מחיר ספציפי בניית אתרים מוגדרת כמוצר מורכב עם אין סוף אלמנטים ואפשרויות ולכן הצעת המחיר תהיה מורכבת ולא תהיה מחיר פיקס. אוכל לתת לכם נגיעה מהדברים שיכולים להשפיע על המחיר לבניית אתר: 

  1. האם בונים את האתר מ-0 או שהאתר כבר בנוי וצריך לתקן עמודים מסויימים או אזורים מסויימים באתר (לפעמים שיפוץ אתר יכול להיות קרוב יותר במחיר לבניית אתר חדש)
  2. באיזה פלטפורמה תהיו מעוניינים שהאתר יבנה (יש מספר סוגי פלטפורמות)
  3. מה הוא סוג האתר שאתם מעוניינים לבנות: אתר תדמית – עם מספר עמודים, אתר חנות – הכולל סליקה עמודי מוצרים, או עמוד נחיתה – נגלל / ארוך / קצר.
  4. טמפליט – האם אתם מעוניינים בעיצוב מותאם אישית אליכם ולכן צריך להשתמש במעצב מקצועי שיבין את העסק ואיך האתר צריך להראות או אתם מעוניינים באתר תבניתי ואין לכם בעיה שיהיה דומה לאתרים אחרים ברשת האינטרנט
  5. פיתוח רכיבים מיוחדים – האם יש צורך בתוספים מיוחדים או צריכים מיוחדים באתר או שצריך אתר בסיסי
  6. האם מי שבונה את האתר יודע ומנוסה בהכנת האתר לקידום עתידי בגוגל – אחד החלקים הכי משמעותיים בבניית האתר ובתקציב שלו

אלו השאלות שצריך לשאול את עצמכם לפני שמדברים עם חברת בניית אתרים בכדי לקבל הצעת מחיר מדוייקת כמה שיותר.

ישנם מגוון ענק של פלטורמות קידום – לכל לקוח יש שוני מבחינת סוג הפלטפורמה המותאמת אליו – לרוב הלקוחות הפלטפורמה הטובה ביותר היא וורדפרס – קוד פתוח, ניתנת לקידום בצורה מהירה ופשוטה ויש עוד המון המון פלוסים בוורדפרס לעומת הפלטפורמות האחרות אך לא נמנה את כולם כאן. יש פלטפורמות נוספות כמו שופיפיי, וויקס ועוד שיש לקוחות שהם מתאימות להם יותר גם מבחינה כספית וגם מבחינת נוחות.

אורי מינץ - שיווק דיגיטלי לעסקים

חברת בניית אתרים מיוחדים מחייבת את הבונה אתרים להכיר את הפלטפורמה טוב מאוד בכדי לדעת להסביר עליה לאחר מכן, בניית אתרים בצורה נכונה צריכה להיות תוצר של אתר העולה בצורה מהירה. מעוצב ונכון ללקוח. 

אנו מתמקדים בבניית אתרים בקוד פתוח כי גוגל אוהבים יותר אתרים כאלו. אז אם אתם צריכים בחברה שבונה אתרים שגוגל אוהב (לנו יש את הניסיון – אנו מקדמים מאות אתרים במשך שנים) , חברה שהאתר בשבילה הוא יצירה ולא רק בניית אתר כדי לבנות ולסיים, חברה עם יחס אישי ומקצועי מוזמנים ליצור איתנו קשר.

אורי מינץ